MINISTERSKÝ RADA V ODDĚLENÍ KONTROLY PROJEKTŮ ESF I V ODBORU KONTROLY OP

Náplň práce:

  • veřejnosprávní kontrola u příjemců finanční podpory;
  • zpracování výstupů podle zákona č. 255/2012 Sb. o kontrole (kontrolní řád), ve znění pozdějších předpisů, a dle souvisejících právních předpisů a metodik;
  • spolupráce při odhalování nesrovnalostí a identifikaci podezření na porušení rozpočtové kázně;
  • realizace operací spojených s výkonem kontrolní činnosti v informačních systémech.

 Požadujeme:

  • ukončené vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu;
  • trestní bezúhonnost;
  • státní občanství ČR, popř. cizí státní občanství (občanství jiného členského státu EU nebo občanství státu, který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru);
  • zodpovědný přístup k práci, samostatnost, pečlivost a spolehlivost;
  • vysoké pracovní nasazení s ohledem na služební výjezdy po celé ČR;
  • zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, flexibilitu;
  • znalost anglického jazyka nejméně na úrovni A2.

 Doplňující informace:

  • zaměstnání na plný služební úvazek 40 hodin týdně;
  • služební poměr na dobu neurčitou v oborech služby: 1 – Finance a 38 – Společné evropské politiky podpory a pomoci, evropské strukturální, investiční a obdobné fondy;
  • přepokládaný nástup 1. září 2024 případně dle dohody;
  • platový tarif 30.780 Kč až 45.420 Kč v závislosti na počtu let praxe (13. platová třída);
  • osobní příplatek přiznaný zpravidla po ukončení adaptačního procesu až do výše 9.200 Kč měsíčně;
  • motivační i mimořádné finanční ohodnocení v závislosti na odvedené práci.

Nabízíme:

  • zajímavou práci v příjemném pracovním prostředí v moderní administrativní budově Harfa Office Park, Českomoravská 2420/15, Praha 9, s výbornou dopravní dostupností v blízkosti MHD;
  • 5 týdnů dovolené;
  • 5 dnů indispozičního volna;
  • až 8 dnů home office v měsíci;
  • stravenky;
  • příspěvek na penzijní / doplňkové penzijní spoření;
  • zaměstnanecký program mobilního operátora;
  • pružnou služební dobu;
  • možnost dalšího odborného vzdělávání;
  • náležitý adaptační proces s přidělením mentora;
  • možnost využít třídu mateřské školy pro děti zaměstnanců MŠMT (ul. Holečkova, Praha 5).

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Karmelitská 529/5, 118 12 Praha 1, jakožto správce, za účelem realizace výše uvedeného výběrového řízení a po jeho ukončení po dobu nezbytně nutnou k zajištění svých oprávněných zájmů, zpracovává Vámi poskytnuté osobní údaje, a to zejména v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES. Každý subjekt údajů má právo od správce požadovat přístup k osobním údajům, právo vznést námitku proti zpracování a právo na přenositelnost údajů.

Přihlášky je možné zasílat nejpozději do 5. srpna 2024 podle pokynů přes tlačítko „Mám zájem“:

Pracovní nabídka

Číslo jednací

MSMT-VYB-122/2024-3

Termín pro podání přihlášky

05. 08. 2024

Kontakt

Mgr. Vladimíra Molčáková

vladimira.molcakova@msmt.cz