MINISTERSKÝ RADA V ODDĚLENÍ EVALUACÍ A ANALÝZ

Náplň práce:

  • podíl na tvorbě, aktualizaci, plnění a vyhodnocení evaluačního plánu OP;
  • koordinace a zajištění přípravy a realizace evaluací OP ve svěřené oblasti vč. kontroly kvality výstupů;
  • odpovědnost za administrativní zajištění procesů souvisejících s evaluacemi ve svěřené oblasti;
  • zajištění informovanosti o výsledcích evaluací;
  • příprava podkladů pro zasedání interních a externích pracovních skupin, účast na jednání, odpovědnost za realizaci relevantních závěrů;
  • spolupráce na přípravě strategické a programové dokumentace (výzev, metodik, zpráv aj.);
  • vypracovávání stanovisek a připomínek k materiálům vztahující se k řešené agendě;
  • spolupráce a komunikace v rámci útvarů MŠMT, s externími subjekty a partnery;
  • spolupráce na úkolech plynoucích z auditů;
  • plnění dalších úkolů dle pokynů nadřízeného.

Požadujeme:

  • ukončené vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu;
  • trestní bezúhonnost;
  • státní občanství ČR, popř. cizí státní občanství (občanství jiného členského státu EU nebo občanství státu, který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru);
  • zodpovědný přístup k práci, samostatnost, pečlivost a spolehlivost;
  • výhodou je znalost práce v R/Python, v prostředí LimeSurvey a pokročilá znalost s funkcemi MS Excel.

Doplňující informace:

  • zaměstnání na poloviční služební úvazek na pozici ministerský rada v oddělení evaluací a analýz;
  • pracovní poměr na dobu určitou – úvazek 0,5
  • přepokládaný nástup 15. července 2024 nebo dle dohody;
  • platový tarif 30 780 – 45 420 Kč v závislosti na počtu let praxe (13. platová třída / kráceno dle výše úvazku);
  • osobní příplatek;
  • motivační i mimořádné finanční ohodnocení v závislosti na odvedené práci.

Nabízíme:

  • zajímavou práci v příjemném pracovním prostředí v moderní administrativní budově Harfa Office Park, Českomoravská 2420/15, Praha 9, s výbornou dopravní dostupností v blízkosti MHD;
  • 5 týdnů dovolené (kráceno dle výše úvazku);
  • 5 dnů indispozičního volna (kráceno dle výše úvazku);
  • až 4 dny home office v měsíci;
  • až 6 dnů individuálního služebního volna ke studijním účelům (kráceno dle výše úvazku);
  • stravenkovou kartu;
  • příspěvek na penzijní / doplňkové penzijní spoření;
  • zaměstnanecký program mobilního operátora;
  • pružnou služební dobu;
  • možnost dalšího odborného vzdělávání;
  • náležitý adaptační proces s přidělením mentora;
  • možnost využít třídu mateřské školy pro děti zaměstnanců MŠMT (ul. Holečkova, Praha 5).

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Karmelitská 529/5, 118 12 Praha 1, jakožto správce, za účelem realizace výše uvedeného výběrového řízení a po jeho ukončení po dobu nezbytně nutnou k zajištění svých oprávněných zájmů, zpracovává Vámi poskytnuté osobní údaje, a to zejména v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES. Každý subjekt údajů má právo od správce požadovat přístup k osobním údajům, právo vznést námitku proti zpracování
a právo na přenositelnost údajů.

V odůvodněných případech po dohodě mezi žadatelem a výběrovou komisí učiněné prostřednictvím administrátora výběrového řízení lze provést pohovor on-line formou.

Přihlášky je možné zasílat nejpozději do 5. července 2024 podle pokynů přes tlačítko „Mám zájem“

Pracovní nabídka

Číslo jednací

MSMT-VYB-108/2024-2

Termín pro podání přihlášky

05. 07. 2024

Kontakt

Ing. Alena Hospodková

alena.hospodkova@msmt.cz